• 4baby

  • Parametry

Dla każdego rodzica bezpieczeństwo i wygoda dziecka to dwie najistotniejsze wartości. Właśnie nimi kierują się dorośli, wybierając akcesoria spacerowe oraz dodatkowe produkty przygotowane z myślą o dzieciach. Istotne jest, aby wszystkie produkty łączyły w sobie wysoką jakość materiałów, nowoczesną technologię wykonania, ale również wygodę korzystania z nich, jeśli chodzi o pomysły rodziców na wspólne spędzanie czasu z dzieckiem. Z tego powodu nasz sklep dla dzieci w swojej ofercie posiada nowoczesne akcesoria i produkty marki 4baby. 
Marka 4baby na rynku polskim istnieje od 2005 roku, wytwarzając przede wszystkim wygodne wózki dziecięce, specjalne nosidełka, foteliki samochodowe z odpowiednimi atestami, a także krzesełka do karmienia czy łóżeczka turystyczne. Wszystkie produkty przygotowane są z myślą o bezpieczeństwie dzieci, dlatego też posiadają niezbędne certyfikaty i przeszły testy, dzięki którym dzieciom będzie w nich wygodnie, a rodzice nie będą musieli martwić się o ich zdrowie. W naszym sklepie można nabyć zarówno akcesoria dziecięce, jak również m.in. regulowane, bezpieczne krzesełka do karmienia czy łatwe w rozkładaniu, trwałe, ale lekkie łóżeczka turystyczne.
Oferta marki 4baby w naszym sklepie dla dzieci obejmuje przede wszystkim rozmaite wózki oraz akcesoria do nich. Dostępne są zarówno spacerówki, przygotowane z myślą o nieco starszych dzieciach, jak również wózki uniwersalne, które posiadają gondolę przekształcaną w wózek spacerowy. Foteliki samochodowe z atestami mają specjalne adaptery do wózków, dzięki czemu fotelik może służyć dziecku w aucie, zaś ramę wózka bez problemu można złożyć i schować do bagażnika samochodu. Produkty marki 4baby przygotowane zostały z myślą o dzieciach na wszystkich etapach życia, począwszy już od pierwszych wspólnych dni z rodzicami. Specjalne, regulowane oparcia, wygodne dla sylwetki dziecka konstrukcje oraz bezpieczne, pięciopunktowe pasy gwarantują bezpieczeństwo w każdej sytuacji, połączone z komfortem dziecka i praktycznymi rozwiązaniami dla rodziców.

MARKI i PRODUKTY którym warto zaufać